aşılama sonrası bel ağrısı

Kasım 15th, 2008

kızlar 3. aşılamamı oldum 28 şubattaaa….
ilk aşılamalarımda sadece kasık ağrılarım vardı ancak bu defa dün akşam başlamak üzere bel ağrılarımda var bacaklarıma kadar yayılan tarzda sizlerde aynı durumla karşılaştınız mı
bu sefer kendime negatifi hiç konduramıyorum hep hamilelik hayalleri kuruyorum ama bazende züğürt tesellisi demekten kendimi alıkoyamıyorum
bilgilerinize ihtiyacım var

Etiket: , , ,

3 Responses to “aşılama sonrası bel ağrısı”

  1. Visitor Says:

    [quote=Morgül;2248244]kızlar 3. aşılamamı oldum 28 şubattaaa….
    ilk aşılamalarımda sadece kasık ağrılarım vardı ancak bu defa dün akşam başlamak üzere bel ağrılarımda var bacaklarıma kadar yayılan tarzda sizlerde aynı durumla karşılaştınız mı
    bu sefer kendime negatifi hiç konduramıyorum hep hamilelik hayalleri kuruyorum ama bazende züğürt tesellisi demekten kendimi alıkoyamıyorum
    bilgilerinize ihtiyacım var[/QUOTE

    bende de oluyordu canım fakat fazla hissettirmiyordu.inşallah bu defa pozitifi görürsün canım.allah gönlünün isteğini verir umarım.

  2. Visitor Says:

    morgülll, inşallah hamilelik belirtisidir canım ya. ama kafanda çok fazla kurmamaya çalış. biliyorsun sonuç negatif olunca daha bir üzülüyor insan. lütfen kendini rahat bırak.

  3. Visitor Says:

    canım inşallah bu ağrılar bebeğin yerleşme ağrılarıdır dinlenmeye çalış fazla yorma kendini bebeğin tutunmuştur inşallahhhhhhhhhh

Leave a Reply

Kategori: Tüp Bebek Özel Bölüm