Crinone jel kullanan var mı?

Merhaba, Bu günkü yazımızda Crinone jel kullanan var mı? başlıklı bir konuyu tartışıyoruz. Bir önceki yazımızda ile ilgili yorumları bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,,,,,iki gün önce hormon testim CA 125 ;60.05 çıktığı için doktorum bana bu jeli verdi ilk kez kullanıcam bu jel hakkında bilgisi olan veya kulanıpta faydasını gören arkadaşlar varmı ? bende endometriyosis hastalığı olma ihtimali yüksekmiş ve ben bebek istiyorum Allah izin verirse,,,, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

Etiketler
cirimone jel ile ne zaman adet olunur,crinone jel ignesi varmi,crinone jel kullananlar kadınlar kulübü,crinone jel kullandıktan sonra yürümek
4 Comments

Siz ne diyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Crinone Jel Kullanan Var Mi?

Merhaba, Bu günkü yazımızda Crinone Jel Kullanan Var Mi? başlıklı bir konuyu tartışıyoruz. Bir önceki yazımızda ile ilgili yorumları bulabilirsiniz.

slm arkadaşlar, doktorum bana klomen ve crınone jel verdi… 10 gün ara ile adet olduğum için düzenlememiz gerekiyor dedi… ama netten okuduğuma göre crınone jel aşılama ve tüp bebek tedavisinde kullanılıyormuş, bana neden verdi ?
Eşimin sperm değerleri düşük acaba ondan olabilirmi bebiş tutunsun diye inşallah …

10 Comments

Siz ne diyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.