cytotec kullanan var mııııı?

Kasım 16th, 2008

Arkadaşlar cytotec kullanan varmı aranızda ben doktora gittim adet görmüyorum diye bana bu mide ilacını vajinal yoldan almamı söyledi ve acayip derecede karnım ağrıyor akşamdan beri…korkuyorum

Etiket: , , ,

3 Responses to “cytotec kullanan var mııııı?”

  1. Visitor Says:

    canım ben bu ilacı düşük yaptığım sırada almıştım. kanamam az geliyordu ve çok ağrım vardı bir türlü tam anlamıyla düşük gerçekleşemiyordu. mecbur kalmadıkça kürtaj da olmak istememiştim. sonra tavsiye üzerine bu ilacı aldım ve kanamam çok arttı ve 2 gün içinde düşük gerçekleşti. rahimde kasılmalara sebep olduğu için ağrı yapıyor. bu aslında bir mide ilacı ama yan etkisi kanama yapması ve kanamayı arttırması. o yüzden hamile olanların veya hamilelik şüphesi olanların kesinlikle bu ilacı içmemesi gerekiyor ama sen bekarsın sanırım o yüzden böyle bir risk yok ama adet söktürmek için çok daha başka ilaçlar var niye bunu tercih etti acaba doktorun. istersen başka bir doktora da danış canım.

  2. Visitor Says:

    Sağol canım ben bundan önce çok adet söktürücü ilaçlar kullandım ama adet olmadım o yüzden bunu verdi galiba şimdi kanamada oldu neyse anlamadım ya bakıcaz artık görecez.

  3. TÜLİN Says:

    düşük için nasıl kullanılır bu ilaç.istenmeyen gebelik durumu var 3 haftalık

Leave a Reply

Kategori: Jinekoloji