Kanda beta-hcg negatif çıkıp hamile sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Kızlar moralim çok bozuk. Adetim 5 gün geçti. Hiç böyle olmamıştı. Adetlerim düzenlidir. Normalde 24-26 günde bir olurum. Bugün 31. günüm. Dün akşam idrarda test yaptım evde. Çook silik bir çizgi çıktı. Bugün kan testi yaptırdım bir laboratuvarda. Sonuç negatif. Ama akıntım çok var, göğüslerim şişti, kasıklarımda ve belimde zaman zaman ağrılar oluyor ve ateşim hala yüksek. Acaba laboratuvarın azizliğine mi uğradım yoksa gerçekten hamilelik yok mu? Başına böyle bir şey gelen var mı?

Konular

kan testi negatif çıkıp hamile olanlar var mı

kan testi negatif çıkıp hamile olanlar

kan testi negatif cikip hamile oldugunu ogrenen var mi

kanda negatif çıkıp hamile kalanlar

kanda gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar

kan testi negatif çıkıp hamile kalan varmı

kan testinde negatif çıkıp hamile olan varmı

Bu yazı 110 kere okundu.
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. Visitor diyor ki:

  [quote=yagmurbebek;4262894]Kızlar moralim çok bozuk. Adetim 5 gün geçti. Hiç böyle olmamıştı. Adetlerim düzenlidir. Normalde 24-26 günde bir olurum. Bugün 31. günüm. Dün akşam idrarda test yaptım evde. Çook silik bir çizgi çıktı. Bugün kan testi yaptırdım bir laboratuvarda. Sonuç negatif. Ama akıntım çok var, göğüslerim şişti, kasıklarımda ve belimde zaman zaman ağrılar oluyor ve ateşim hala yüksek. Acaba laboratuvarın azizliğine mi uğradım yoksa gerçekten hamilelik yok mu? Başına böyle bir şey gelen var mı?[

  seni çok ii anlıyorum aynı şeyi bende yaşadım tek farkla benim adetime 1 gün vardı bazı belitilerim vardı o yüzden evde idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı ama biri çok az belirgin hemen kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. inanamadım o kadar üzüldüm ki bende aynı şeyi sordum eşime acaba yanlışlık olabilirmi diye ama olmadı ve peşinden adet oldum. inşallah seninkinde yanlışlık olmuştur. inşallah hamilesindir. biraz daha bekle eğer yine adet olmazsan tekrar yaptır. inşallah hamilesindir Canım Benim Allah gönlüne göre versin.

 2. Visitor diyor ki:

  canım kan testi değerin kaç çıktı?

 3. Visitor diyor ki:

  benim de adetime 6 gun var. kan testi yaptirdim, cikmadi.cok uzgunum.

Bir yorum bırak

kek tarifi
Kek Tarifleri
sesli chat
Ankara paintball
hgs yükleme
Kolay Kurabiye Tarifleri