korunduğu halde hamile kalanlar

Kasım 12th, 2008

merhaba.1 konuyu merake diyorum.1 arkadaşım hamile kaldı ama korunduğu halde.aranızda korunduğu halde hamile kalanlar varmı?böyle bir durum olabilirmi gerçekten?hangi yöntemle korunurken hamile kaldığınızı da yazarsanız riskli yöntemleri öğrenmiş oluruz böylece

Etiket: , , ,

7 Responses to “korunduğu halde hamile kalanlar”

 1. Visitor Says:

  Cnm yardimci olmak isterdim ama ben hiç korunmadim.zaten nisanda evlendim hemen hamile kaldim.senin dediğin kaza oluyo :) benim arkadaşimda öyle hamile kaldi sonra hatali sollama diye espri yapti

 2. Visitor Says:

  nasıl korunduğuna bağlı canım afedersin ama geri çekme yöntemiyle korunursa öyle olur. hap yada kondomla biraz zor yani anlıyacağın şekerim.

 3. Visitor Says:

  evet canım geri çekilme yöntemiyle benim kuzenimde hamile kaldı diğerlerini bilmiyorum

 4. Visitor Says:

  benim kayinvaldem korunurken hamile kaldi ve suan oglu 4 yasinda

 5. Visitor Says:

  Ben 1.5 yıllık evliyim ve evlendiğimden beri takvim yöntemiyle korunuyordum. Beni hiç yanılmadığı için çok güveniyordum. tabi regl dönemlerim çok düzenliydi. geçen ayda aynı şekilde korunmama rağmen hiç beklemedğm bir tarihte(regl bitiminden sonraki gün)hamile kalmışım.tabi dr umun söylediği ve tahmin ettiğim tarihte.Bu olabiliyormuş demekki çok güvenmemek lazım.

 6. Visitor Says:

  bizde geri çekilme yöntemiyle 2,5 sene korunduk hiç beklemediğimiz bir anda kızımız bize süpriz yaptı iyiki de geldi yoksa bize kalsa 2 seneden önce düşünmüyoduk

 7. Visitor Says:
  Alıntı:
  TRAKYALI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
  nasıl korunduğuna bağlı canım afedersin ama geri çekme yöntemiyle korunursa öyle olur. hap yada kondomla biraz zor yani anlıyacağın şekerim.

  hiç öyle düşünme arkadaşım benim kızkardeşimde yeni evliydi daha bir kaç sene çocuk düşünmüyorlardı kondomla korunduğu halde hamile kaldı. ve daha iki gün önce bir arkadaşım bana ağlıya ağlıya geldi. iki kızı var kendisi 36 yaşında (en büyüğü 9 enküçüğü 4 yaşında) hamile olduğunu söyledi korunduğu halde… bu konu açılmamış olsaydı bende bunun üzerine konuşmayı düşünüyordum.

  not :kızkardeşim korunduğu halde hamile kalmıştı internetten yumurtlama gününe bakmıştım tamda yumurtlama günü birlikte olduğu için kalmışolabileceğini düşünüyorum.

Leave a Reply

Kategori: Hamişlerden Haberler