korunduğu halde hamile kalanlar

merhaba.1 konuyu merake diyorum.1 arkadaşım hamile kaldı ama korunduğu halde.aranızda korunduğu halde hamile kalanlar varmı?böyle bir durum olabilirmi gerçekten?hangi yöntemle korunurken hamile kaldığınızı da yazarsanız riskli yöntemleri öğrenmiş oluruz böylece

Bu yazı 295 kere okundu.
 • Site Yorum

7 adet yorum var.

 1. Visitor dedi ki:

  Cnm yardimci olmak isterdim ama ben hiç korunmadim.zaten nisanda evlendim hemen hamile kaldim.senin dediğin kaza oluyo 🙂 benim arkadaşimda öyle hamile kaldi sonra hatali sollama diye espri yapti

 2. Visitor dedi ki:

  nasıl korunduğuna bağlı canım afedersin ama geri çekme yöntemiyle korunursa öyle olur. hap yada kondomla biraz zor yani anlıyacağın şekerim.

 3. Visitor dedi ki:

  evet canım geri çekilme yöntemiyle benim kuzenimde hamile kaldı diğerlerini bilmiyorum

 4. Visitor dedi ki:

  benim kayinvaldem korunurken hamile kaldi ve suan oglu 4 yasinda

 5. Visitor dedi ki:

  Ben 1.5 yıllık evliyim ve evlendiğimden beri takvim yöntemiyle korunuyordum. Beni hiç yanılmadığı için çok güveniyordum. tabi regl dönemlerim çok düzenliydi. geçen ayda aynı şekilde korunmama rağmen hiç beklemedğm bir tarihte(regl bitiminden sonraki gün)hamile kalmışım.tabi dr umun söylediği ve tahmin ettiğim tarihte.Bu olabiliyormuş demekki çok güvenmemek lazım.

 6. Visitor dedi ki:

  bizde geri çekilme yöntemiyle 2,5 sene korunduk hiç beklemediğimiz bir anda kızımız bize süpriz yaptı iyiki de geldi yoksa bize kalsa 2 seneden önce düşünmüyoduk

 7. Visitor dedi ki:
  Alıntı:
  TRAKYALI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
  nasıl korunduğuna bağlı canım afedersin ama geri çekme yöntemiyle korunursa öyle olur. hap yada kondomla biraz zor yani anlıyacağın şekerim.

  hiç öyle düşünme arkadaşım benim kızkardeşimde yeni evliydi daha bir kaç sene çocuk düşünmüyorlardı kondomla korunduğu halde hamile kaldı. ve daha iki gün önce bir arkadaşım bana ağlıya ağlıya geldi. iki kızı var kendisi 36 yaşında (en büyüğü 9 enküçüğü 4 yaşında) hamile olduğunu söyledi korunduğu halde… bu konu açılmamış olsaydı bende bunun üzerine konuşmayı düşünüyordum.

  not :kızkardeşim korunduğu halde hamile kalmıştı internetten yumurtlama gününe bakmıştım tamda yumurtlama günü birlikte olduğu için kalmışolabileceğini düşünüyorum.

Bir yorum bırak

kek tarifi
kek tarifleri